Do uzg. NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii na magazynie z RTV od zaraz Bergen 2024

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:54
  • Wygasa: 28 dni, 4 godzin

Dla order pickerów bez znajomości języka norweskiego od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Bergen. Mieszkanie dla pracowników zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów, w tym sprzętu RTV.
  • Weryfikacja dostaw pod względem kompletności i zgodności.
  • Etykietowanie, segregacja i składowanie towarów w magazynie.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z listą.
  • Zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia i opakowania produktów.
  • Monitorowanie stanu magazynu i zarządzanie poziomem zapasów.

Oczekiwania:

Poszukujemy pracownika, który świetnie radzi sobie w sytuacjach wymagających pracy pod presją. Wymagana jest natychmiastowa dostępność do pracy. Szczególnie cenimy sumiennych i zaangażowanych kandydatów, którzy podejmują się odpowiedzialności za wykonywane obowiązki. Dodatkowo, konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w celu skutecznej komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy.

Zapewniamy:

Naszym pracownikom zapewniamy kompleksowe wsparcie i opiekę. Każdy zatrudniony otrzymuje wsparcie polskojęzycznego koordynatora, który służy pomocą w różnych sprawach. Zapewniamy także wsparcie formalne w kwestiach bankowych i urzędowych oraz odpowiednie rozliczenia podatkowe zgodnie z norweskimi przepisami. Oferujemy umowy norweskie na okres próbny i pełny etat, co zapewnia stabilność zatrudnienia. Nasi pracownicy mają również wsparcie ze strony rezydenta polskiego pochodzenia, co ułatwia adaptację do nowego środowiska. Oferujemy zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy oraz pomoc w procesie adaptacji. Naszym celem jest zapewnienie komfortowych warunków pracy i życia dla naszych pracowników w Norwegii.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 04/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 4006619b159aa390