199/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla pokojówki sprzątanie hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2022 00:38

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka na stanowisku pokojówki. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 199 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Start: od sierpnia 2022

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych oraz apartamentów
  • pracownik będzie zajmował się myciem łazienek, okien, wietrzeniem pomieszczeń, odkurzaniem, wycieraniem kurzu, uzupełnianiem papieru toaletowego i innych środków higienicznych, zmianą ręczników, pościeli itp.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • dostępność od zaraz
  • energiczność, zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • solidne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcja zatrudnienia na stałe
  • norweską umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • premie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 46962d2ad0a1f21f