Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 222,60 brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z odzieżą we Fredrikstad 2024

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2024 01:25
  • Wygasa: 14 dni, 2 godzin

Bez znajomości języka dla order pickerów we Fredrikstad możliwa od zaraz legalna praca w Norwegii na magazynie z markową odzieżą. Zatrudnienie 2024 przy kompletowaniu zamówień ze skanerem.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Pensja: od 222,60 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

Możliwość legalnego zatrudnienia od zaraz jako order picker w magazynie markowej odzieży we Fredrikstad, Norwegia. Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • Rozkładanie towarów na półkach magazynowych.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości.
  • Obsługa zwrotów produktów.
  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera.
  • Pakowanie towarów.

Wymagania:

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastyczność w wykonywaniu nadgodzin.
  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole będą dodatkowymi atutami.
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Możliwość zakwaterowania w pensjonacie pracowniczym za dodatkową opłatą.
  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę.
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, premie oraz dodatkowe świadczenia.
  • Organizowane imprezy integracyjne oraz solidne szkolenia pracownicze.
  • Początkowe zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 596647d95791fae

ilość wszystkich wyświetleń: 298, dzisiaj: 10

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.