Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

225 /h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja rybna-pakowanie łososia w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2024 01:40
  • Wygasa: 25 dni, 23 godzin
Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja rybna-pakowanie łososia w Stavanger

Opis

Zakład przetwórstwa rybnego ze Stavanger od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy porcjowaniu-pakowaniu łososia. Mile widziane osoby z doświadczeniem branżowym. Możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu (bezpłatnie – pokoje 3 osobowe, odpłatnie pokoje 1-osobowe).

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku Pracownika Produkcji Rybnej w renomowanej firmie zajmującej się obróbką i pakowaniem łososia. Praca odbywać się będzie na terenie Stavanger.

Obowiązki:

Do zadań należy obróbka i pakowanie świeżego łososia, usuwanie łusek, kości i innych niechcianych elementów, kontrola jakości surowca przed rozpoczęciem obróbki oraz przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa.

Wymagania:

Wymagana jest gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność pracy w zespole, sumienność i precyzja w wykonywaniu obowiązków, ewentualne doświadczenie w pracy z rybami (włącznie z pracą z nożem) oraz elastyczność w pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

Oferta obejmuje wynagrodzenie w wysokości 225 NOK za każdą godzinę brutto, bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w pokojach trzyosobowych, elastyczny czas pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie branżowej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego RB-NS/06/24. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 738663ead900e14a

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.