196/h brutto NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy produkcji detergentów w fabryce z Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 01:02

W fabryce z Fredrikstad od zaraz dostępna do podjęcia praca w Norwegii na produkcji detergentów, środków czystości. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka norweskiego, mile widziany język angielski. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 196 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy polega na wykonywaniu powtarzalnych zadań na produkcji detergentów w fabryce zlokalizowanej we Fredrikstad. Do obowiązków pracownika należy przeprowadzanie kontroli jakości, nadzorowanie ciągłości produkcji, obsługa urządzeń produkcyjnych – w tym taśm, samodzielne napełnianie opakowań produktem, magazynowanie i pakowanie, oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Oczekiwania:

Oczekujemy od kandydatów chęci zatrudnienia na stałe, dyspozycyjności od zaraz, motywacji, zaangażowania i odpowiedzialności. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

Oferujemy wsparcie przy dopełnianiu formalności związanych z legalnym podjęciem pracy w Norwegii, atrakcyjne zarobki, dobre dodatki do pensji podstawowej, zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, zdalną i szybką rekrutację, dostęp do świadczeń socjalnych, odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu oraz przeszkolenie pracownicze w języku polskim.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d03/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9363ef8f4dca309