Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

250 brutto/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz rozładunek kontenerów, Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 maja 2024 02:00
  • Wygasa: 19 dni, 10 godzin

Od zaraz dla pracowników fizycznych praca w Norwegii przy rozładunku kontenerów. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie logistycznym w Oslo (nocne zmiany). Zakwaterowanie za opłata zapewnione blisko miejsca pracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Oslo

Start: od zaraz

Zarobki: 250 NOK/h brutto (na zmianie nocnej)

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy przy rozładunku kontenerów w magazynie logistycznym w Oslo. Praca odbywa się na nocnych zmianach. Do zadań należy załadunek i rozładunek kontenerów, przenoszenie i układanie towarów z użyciem wózków paletowych oraz wykonywanie innych obowiązków zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy w nocy.
  • Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana, ale angielski będzie mile widziany.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Zaświadczenie o niekaralności (pomagamy w jego tłumaczeniu na norweski).
  • Doświadczenie w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta:

  • Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 250 NOK brutto za godzinę na zmianie nocnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy za opłatą (około 4000 NOK miesięcznie), co zapewnia wygodne warunki życia i łatwy dojazd do pracy.
  • Praca w renomowanej firmie logistycznej z solidną pozycją na rynku.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego rk/006/24. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 8136651252c0ef36

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.