od 155/h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii produkcja rowerów od stycznia 2020 Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:50

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Sandnes dla Polaków bez znajomości języka na produkcji rowerów. Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2020 pracy w Norwegii przy montażu elementów z użyciem elektronarzędzi.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2020

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż elementów rowerowych
  • zadania wykonywane są na różnych etapach produkcji, głównie praca z użyciem elektronarzędzi
  • do zadań należy również kontrola jakości, pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od stycznia 2020
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolności techniczne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pracowitość, zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt od osoby to 3000 NOK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na legalnej umowie norweskiej do podjęcia od stycznia 2020
  • pracodawca odprowadza składki i płaci podatki
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019. Zatrudnienie od zaraz – planowane jest kilka tur wyjazdów.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5945dd924cf9bef3