Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

220-240 brutto/h NOK

Bez języka dla par praca Norwegia na produkcji czekolady od zaraz fabryka w Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 maja 2024 01:50
  • Wygasa: 25 dni, 22 godzin

Fabryka czekolady z okolic Oslo od zaraz poszukuje chętnych, pary do pracy w Norwegii na produkcji słodyczy. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem dostępnym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji słodyczy czekoladowych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 220-240 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w procesie produkcji słodyczy czekoladowych zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.
  • Przygotowywanie składników i surowców do produkcji.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących.
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy w przemyśle spożywczym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Możliwość szybkiego przyswajania instrukcji pracy.
  • Gotowość do pracy fizycznej w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego (inne języki mile widziane, ale nie wymagane).

Zapewniamy:

  • Zakwaterowanie dla pracowników na miejscu za odpłatnością.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 220 do 240 NOK brutto za godzinę pracy.
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Pomoc koordynatora projektu w języku polskim lub angielskim

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/05/24

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 673663e9c7285296

ilość wszystkich wyświetleń: 338, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.