Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

250 / godz NOK

Bez języka fizyczna praca Norwegia od zaraz dla par przy recyklingu – sortowanie surowców w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2024 01:23
  • Wygasa: 16 dni, 11 godzin

Także dla par bez znajomości języka w zakładzie recyklingu z Bergen do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sortowaniu surowców wtórnych. Znajomość języka angielskiego będzie sporym atutem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu surowców wtórnych

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia indywidualnie

Termin: od zaraz

Zarobki: 250 NOK/h brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy fizycznej w zakładzie recyklingu w Bergen. Praca polega na sortowaniu surowców wtórnych na taśmie produkcyjnej, w tym papieru, metali i tworzyw sztucznych. Surowce są już wstępnie przesortowane i zazwyczaj nie są wilgotne, choć warunki mogą się zmieniać przy dużych opadach.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie 3-miesięcznej próbnej umowy norweskiej z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.
  • Praca na pełen etat od zaraz.
  • Ubezpieczenie oraz prawo do płatnego urlopu.
  • Darmowe transporty wewnątrz kraju oraz zwrot kosztów podróży do Norwegii na podstawie paragonów.
  • Dodatek na zakup obuwia ochronnego.
  • Wsparcie rezydentów polskiego pochodzenia.
  • Możliwość stałej współpracy.
  • Zakwaterowanie na miejscu, z możliwością zakwaterowania par w wspólnych pokojach.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i w nadgodzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Dostępność do pracy od zaraz.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem.
  • Sumienność, dobra kondycja fizyczna i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

sortowaniesurowców/06/24

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 5206647daa18d675

ilość wszystkich wyświetleń: 253, dzisiaj: 3

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.