Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

164/h brutto NOK

Bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz odśnieżanie w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2015 00:15

Polska firma z Drammen zatrudni od zaraz 2 osoby do fizycznej pracy w Norwegii polegającej na odśnieżaniu. Oferta bez języka norweskiego dla pracowników fizycznych z dobrą kondycją fizyczną oraz wytrzymałością.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Drammen
Start: od zaraz, tak szybko jak to możliwe
Zarobki: 164 NOK brutto/h

Zadania:
Praca polega na realizacji zleceń klientów prywatnych jak i instytucjonalnych. Odśnieżane są ulice, posesje, parkingi, dachy. Ponadto pracownicy są odpowiedzialni za skuwanie lodu i posypywanie powierzchni piaskiem. Dla osób z uprawnieniami wysokościowymi możliwe zlecenia przy odśnieżaniu dachów – płatne 194 NOK/h brutto.

Wymagania:
– brak nałogów związanych z piciem, za picie natychmiastowe rozwiązanie umowy
– rzetelność, uczciwość, brak konfliktów z prawem
– wysoka sprawność fizyczna, pracowitość
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dyspozycyjność do końca marca 2015 lub dłużej
– doświadczenie i referencje mile widziane

Oferujemy:
– legalną umowę z norweską firmą na okres 3 miesięcy
– pomoc w organizacji taniego noclegu
– zapewnione wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
– przyjazna atmosfera, uczciwe warunki
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– gwarantowane dużo godzin pracy, dla chętnych również nadgodziny

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia (nie musi to być CV). Proszę napisać parę słów o sobie i opisać doświadczenie, kwalifikacje etc.

marek.piasecki78@gmail.com

Zatrudnienie jak najszybciej, dobrze by było zacząć pracę od 15-go stycznia.

ID ogłoszenia: 26054b04fc8edbf3

ilość wszystkich wyświetleń: 1209, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

15 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz odśnieżanie w Drammen”

  1. mariusz2015 na 10 stycznia 2015 @ 11:54

    jestem zainteresowany podjęciem tej pracy, mam doświadczenie w odśnieżaniu ponieważ pracuję w firmie która zajmuje się taka pracą, bardzo dobry stan zdrowia, pracowity, możliwosc natychmiastowego wyjazg=du. Proszę o kontakt.

  2. Witam, zgłaszam chęc wyjazdu do pracy zgodnie z ofertą. Damian 515 971 366

  3. Dariusz Krzysztof na 10 stycznia 2015 @ 20:16

    witam interesuje mnie pana ogłoszenie aktualnie przebywam w Polsce proszę o kontakt
    669-056-074

  4. Witam.
    Wysłałem panu maila ze zgłoszeniem.
    Jak jest pan zainteresowany tak samo jak ja i kolega to prosimy o kontakt.

  5. jacenty mroszczyk na 13 stycznia 2015 @ 12:41

    jestem zainteresowany pracą mój numer 691056973

  6. jestem zainteresowany kontakt czoping@vp.pl

  7. Witam,,mam 26 lat od 3 mieszkam w Drammen nie posiadam tu rodziny wiec jestem do dyspozycji praktycznie ciagle,glownie zajmuje sie budowlanka w szerokim zakresie(rowniez chetnie podejme sie takowej pracyo ile oferuje Pan rowniez taka prace),,ze wzgledu na zimowy okres jest maly przestoj w pracy budowlanej,,dlatego z checia podejme sie prac zwiazanych z odsniezaniem..Kamil Olczak nr.kontaktowy+4796696673 pozdrawiam

  8. Witam.
    Jestem zainteresowany państwa oferta. Jestem osoba bez nałogów. Aktualnie mieszkam w Norwegii (Askim). Mam 20 lat i spełniam warunki. Kontakt mail: pawel.parciak@o2.pl lub tel:486-888-54.
    Pozdrawiam

  9. Wojciech Kamyk na 14 stycznia 2015 @ 14:45

    Jestem gotów do podjęcia tej pracy. Mój nr tel. 505 547 784

  10. arturskalski na 15 stycznia 2015 @ 21:07

    Zglaszam chec wyjazdu do pracy zgodnie z oferta ,tel 698526545 Artur

  11. damian19994 na 17 stycznia 2015 @ 17:41

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  12. Witam jestem zainteresowany Pana ofertą, posiadam aktualne badania wysokościowe, mam 22 lata, jestem osobą niepijącą. Sumienny, pracowity oraz dokładny w powierzonych zadaniach. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą proszę o kontakt.
    504318734 lub
    michal.rumpfelt@gmail.com

  13. lukasz michalczyk na 11 lutego 2015 @ 22:31

    lukasz michalczyk lat 28,prawo jazdy B. jezyk angielski- dobry .brak nalogow,nigdy nie mialem problemow z prawem. ,ciezko pracujacy na POLSKIEJ budowie za bezcen ,z wielka checia podejme panska oferte pracy,jesetm osoba uczciwa ,pracowita sumienna podejme prace dla pana nawet od jutra ,prosze dac szanse i mozliwosc opuszczenia tego kraju bez zasad i szacunku dla pracownikow bardzo ciezko pracujacych w polsce, email angel01@onet.eu,nr tel kom 517427789,pozdrawiam lukasz

  14. kamilo1983 na 16 lutego 2015 @ 20:28

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany panstwa oferta pracy. Bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938

  15. szczepan2010 na 21 lutego 2015 @ 11:45

    Jestem bardzo zainteresowany ,, Bardzo prosze o kontakt 880 805 325

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.