od 140 brutto/h NOK

Bez języka Norwegia praca fizyczna 2019 od zaraz pomocnik na myjni samochodowej Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2019 22:09

Od zaraz poszukuję jeszcze jednej osoby do fizycznej pracy w Norwegii na myjni samochodowej w Oslo. Oferta bez znajomości języka dla pomocnika (również bez doświadczenia). Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: pomocnik na myjni samochodowej

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: na początek 140 NOK brutto/h

Start: od zaraz, marzec 2019

Umowa: próbna na 3 miesiące, potem stała

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proste prace związane z bieżącym myciem, sprzątaniem pojazdów osobowych (zdarzają się też busy). Na tym stanowisku nie jest wymagana specjalna wiedza z zakresu autodetialingu, ale dla osoby zaangażowanej jest spora szansa na dalszy rozwój. Ponadto obowiązkiem będą prace pomocnicze związane z prawidłowym funkcjonowaniem myjni oraz studia detailingowego. Do zadań zaliczać się będzie utrzymanie czystości, pranie mikrofibr, padów polerskich, przynoszenie środków chemicznych z magazynu etc.

Wymagania:

– zaangażowanie i chęć do pracy

– mile widziana znajomość języka angielskiego oraz chęć do nauki języka norweskiego

– gotowość do podjęcia docelowo stałej pracy w Norwegii na tym bądź wyższym stanowisku

– szukam osoby rzetelnej, dokładnej, bez nałogów, która ma chęć do nauki i ciężkiej pracy

– mile widziane własne auto, żeby móc dojeżdżać do pracy

Oferuję:

– zatrudnienie w oparciu o legalną, norweską umowę o pracę na czas nieokreślony z początkową 3 miesięczną umową próbną

– pomagam w wynajęciu kwatery w Norwegii

– zapewniam pomoc przy wszystkich formalnościach

– praca w przyjaznej atmosferze w gronie zapaleńców auto-detalingu (można się wiele nauczyć)

Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i widzę w tym temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

Uwaga: na poprzednie zgłoszenie dostałem bardzo wiele aplikacji, dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia. Niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć każdemu osobno, za co przepraszam.

email: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 8395c7adcd802055