do uzgodnienia NOK

Bez języka Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie odpadów, śmieci Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2015 01:22

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków przy sortowaniu odpadów na taśmie produkcyjnej. Oferta z Oslo dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – Sortowacz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • ręczne sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej w szybkim tempie
  • sortowanie wykonuje się w szybkim tempie w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • duża zręczność, sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej ze standardami norweskimi
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i z relokacją
  • ubezpieczenie
  • dostęp do norweskich świadczeń socjalnych

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/09

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 910561c33374cc8c

3 komentarze na “Bez języka Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie odpadów, śmieci Oslo”

  1. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 661909778

  2. Jestem za interesowany pracą prosz o latakt
    99879000

  3. jestem zainteresowany wraz z dziewczyna prosimy o kontakt 733478817