196,80 NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii dla par od zaraz przy pakowaniu sera w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2023 01:07

Przetwórnia ze Stavanger poszukuje pakowaczy lub pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Mieszkanie dla pracowników dostępne na miejscu za opłatą 3200 NOK od osoby lub 5000 NOK od pary na miesiąc.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 196,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Jako Pakowacz będziesz odpowiedzialny za pakowanie sera krojonego na linii produkcyjnej. Twoje zadania będą obejmować:

Przygotowanie opakowań i etykiet dla serów krojonych
Umieszczanie serów w opakowaniach zgodnie z wytycznymi
Sprawdzanie jakości i zgodności opakowań
Etykietowanie opakowań zgodnie z określonymi standardami
Pakowanie gotowych serów do transportu

Wymagania:

Gotowość do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
Umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
Możliwość pracy w systemie zmianowym i elastycznych godzinach
Brak wymogu znajomości języka norweskiego

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 196,80 NOK na godzinę pracy
Zatrudnienie od zaraz
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w kwocie 3200 NOK od osoby lub 5000 NOK od pary
Pełen etat i stabilne zatrudnienie
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca września 2023. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 75764f2751cbd92a