Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 238,30 /h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek od zaraz w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 czerwca 2024 01:35
  • Wygasa: 33 dni, 8 godzin

Jako order picker w rejonie Stavanger możliwa od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie bez znajomości języka przy kompletacji zamówień. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna, doświadczenie mile widziane.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami / order picker

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 238,30 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / czerwiec 2024

Umowa: do końca roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Szukamy pracowników do magazynu hurtowni z zabawkami w Stavanger. Praca polega na kompletowaniu zamówień przy użyciu skanera ręcznego, pakowaniu produktów, przyjmowaniu dostaw oraz kontroli jakości towarów. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy oraz realizację różnych zadań w zależności od bieżących potrzeb magazynu.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Znajomość języka angielskiego jest wymagana.
  • Chęć do ciągłego doskonalenia i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu.
  • Zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę od zaraz.
  • Możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników.
  • Wygodne zakwaterowanie za 4000 NOK miesięcznie od osoby.
  • Świadczenia socjalne i prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2024.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Prosimy o niewysyłanie wiadomości z załącznikami, które przekraczają 100 kb.

ID ogłoszenia: 4506663915227919

ilość wszystkich wyświetleń: 221, dzisiaj: 10

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.