160-180/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz dla par na produkcji kosmetyków Bærum 2020

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 maja 2020 04:20

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par w fabryce z Bærum. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka na produkcji kosmetyków 2020. Zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bærum, Norwegia

Pensja: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna w fabryce kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wypełnianie prac pomocniczych, np: kontrolowanie jakości produktów jak i procesów produkcyjnych, napełnianie opakowań produktem, dbanie o ciągłość produkcji, naklejanie etykiet, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • obowiązujący system zmianowy
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – np. za pracę zmianową, w nadgodzinach, godzinach nocnych, w weekendy czy święta
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • płatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/06/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4535ed190609bb70