196-208 NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz dla par pakowanie wędlin w Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2023 01:12

Zakład mięsny z Sarpsborg od zaraz poszukuje pakowaczy oraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej w nowoczesnym zakładzie. Zakwaterowanie na miejscu dostępne dla chętnych za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: od 196 do 208 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

Zadaniem pracowników na tym stanowisku jest pakowanie krojonych wędlin w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją artykułów spożywczych. Wśród zadań znajduje się kontrola jakości, utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego oraz właściwe pakowanie produktów przy taśmie.

Wymagania:

Oczekujemy, że kandydaci będą dostępni do natychmiastowego rozpoczęcia pracy oraz posiadają doświadczenie w podobnych stanowiskach. Dodatkowo, oczekujemy zainteresowania wykonywaniem powierzonych obowiązków, gotowości do wykonywania rutynowych czynności, a także dobrej kondycji fizycznej.

Oferujemy:

Zapewniamy wsparcie od polskojęzycznego rezydenta, kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop, profesjonalne szkolenia pracownicze oraz umowę o pracę zgodną z obowiązującymi przepisami. Dla zainteresowanych pracowników dostępne jest zakwaterowanie na miejscu w cenie 6000 NOK za parę lub 4000 NOK za osobę, a dla par istnieje opcja wspólnego mieszkania. Ponadto, zapewniamy wsparcie od polskojęzycznego koordynatora, który służy pomocą i radą.
Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2023″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 428651748a54a6be