od 155/h brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji rowerów Sandnes 2018

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2018 05:52

Oferujemy zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka w fabryce z Sandnes na produkcji przy montażu rowerów. Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: od 145 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należał montaż części rowerowych oraz samych rowerów przy taśmie
  • pracownik będzie obsługiwał elektronarzędzia
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i eliminowanie produktów nie spełniających wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i możliwością korzystania ze świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby – 2 osobowe pokoje z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie świadczeń i płacenie podatku – zatrudnienie jest w 100% legalne
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do połowy maja 2018. Zatrudnienie po 15.05.2018

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 3495aecd7d030598