156,60/h brutto NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii dla par od zaraz pakowanie czekoladek Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2021 02:10

Aktualna oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer również dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 156,60/h NOK brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji przy pakowaniu czekoladek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie oraz kontrola jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • odpłatne zakwaterowanie zamieszkanie w mieszkaniach wynajętych w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • świadczenia socjalne
  • norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 424604253ca92d2a