166,40/h brutto NOK

Bez języka praca Norwegia od zaraz dla par na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2021 03:03

Fabryka z Oslo zatrudni od zaraz chętnych na produkcję kremu czekoladowego. Norwegia praca dla par również bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Oferta adresowana obecnie wyłącznie do osób, które przebywają w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowo-nugatowego

Miasto: Oslo, Norwegia

Liczba wakatów: 12

Zarobki: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze przez pierwszych kilka dni
  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnej fabryce produkującej krem czekoladowy
  • do zadań należeć będzie wykonywanie powtarzalnych prac na linii, pakowanie gotowych produktów, dbanie o wysoką jakość, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pełna punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie trójzmianowym
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie od podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w wynajętych mieszkaniach o dobrym standardzie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pełny etat

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2021″.

ID ogłoszenia: 8036054e97b0b8e0