199/h NOK

Bez języka praca w Norwegii od zaraz dla pokojówki sprzątanie hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2022 15:04

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki-pokojowego bez znajomości języka. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w hotelu/pokojówka-pokojowy

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 199 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca od października 2022

Zakres zadań:

  • fizyczna, samodzielna praca na stanowisku pokojówki
  • sprzątanie pokoi oraz apartamentów zgodnie z obowiązującymi standardami
  • pracodawca zapewnia komplet odzieży pracowniczej z logo hotelu oraz wszelkie środki i sprzęty

Wymagania:

  • regularność, dokładność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • energiczność, dobra kondycja
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy na stanowisku pokojówki
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie – frekwencyjna, na święta i wakacje
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • za darmo zapewnione zamieszkanie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę – pierwsza zostanie podpisana na okres próbny, później możliwość przedłużenia na stałe

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 476311c408c6ab4