186/h brutto NOK

Bez języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji detergentów fabryka 2022 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2022 01:19

Oferujemy zatrudnienie w fabryce chemii gospodarczej z Fredrikstad na produkcji detergentów. Norwegia praca 2022 od zaraz także bez znajomości języka przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 186 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • pracodawca w pierwszych dniach zapewnia szkolenie pracownicze wdrażające w obowiązki
  • do zadań należeć będzie między innymi: proste i powtarzalne prace przy linii produkcyjnej, ustawianie maszyn produkcyjnych, wykładanie opakowań na taśmę, napełnianie opakowań produktem, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • dobrą stawkę podstawową
  • wynagrodzenie wypłacane na czas
  • sprawną rekrutację on-line z szybkimi wynikami
  • norweską umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d07/22.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 88362b5b815e5113