173/h brutto NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji opakowań od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:12

Propozycja zatrudnienia w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego na produkcji opakowań kartonowych w fabryce. Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 173 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji opakowań kartonowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługa prostych maszyn cięciem arkuszy, składaniem, sklejaniem, pakowaniem

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • doświadczenie albo posiadanie wykształcenia poligraficznego
  • wysoka motywacja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • umowę legalną z ubezpieczeniem, płaceniem podatków i opłacaniem składek
  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie na około 3 miesiące za pośrednictwem agencji pośrednictwa praca
  • początkowo przez okres próbny zorganizowane jest na miejscy zamieszkanie za 2500 NOK miesięcznie od osoby, przy przedłużeniu umowy pracownik zobowiązany jest do zorganizowania sobie samodzielnie kwatery – pracownik może liczyć w tej kwestii na pomoc pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2875a8816d9c6757

8 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji opakowań od zaraz Oslo”

  1. Dominique1993 na 21 lutego 2018 @ 18:38

    Witam jestem zainteresowany mieszkam w Oslo.

  2. Jestem zainteresowana

  3. Jestem zainteresowana. Proszę o telefon 530407909

  4. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:45

    Dzień dobry, jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wypełnialiśmy formularze każdy z osobna. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl

  5. Witam jestem zainterwsowany proszę o kontakt(48)507382975.

  6. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą, pracę mogę podjąć od czerwca do września mój adres e-mail maciej.kucharski@10g.pl

  7. Witam,
    Posiadam 8 lat doświadczenia w branży opakowaniowej, z czego 5 jako operator. Poszukuję wraz z dziewczyną pracy w poligrafii w Norwegii na stałe. Dziewczyna również ma 8 lat doświadczenia na introligatorni, od roku jest operatorem. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt marcinmrozik@zhr.pl

  8. Witam. Jestem zainteresowany pracą na produkcji. Posiadam 11 letnie doświadczenie przy produkcji opakowań.
    Prace swoją wykonywałem głównie przy maszynach wycinających oraz drukujacych.
    Proszę o kontakt na e-mail lub telefoniczny 513148981