206,40 NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na produkcji pizzy od zaraz w fabryce z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2024 00:21

Fabryka spożywcza z Bergen od zaraz potrzebuje osób do pracy w Norwegii przy produkcji mrożonej pizzy. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem dla chętnych dostępnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 206,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

Zakres obowiązków obejmuje pracę w nowoczesnej fabryce spożywczej specjalizującej się w produkcji autentycznej włoskiej pizzy. Odpowiedzialnością osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prostych zadań związanych głównie z kontrolą jakości, obsługą urządzeń, utrzymaniem ciągłości i efektywności produkcji, przygotowywaniem składników, pakowaniem, oraz etykietowaniem produktów, i wiele innych.

Oczekiwania:

Wymagamy rzetelnego podejścia do powierzonych zadań, umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz gotowości do pracy w różnych zmianach. Preferowane jest doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej w branży spożywczej oraz gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii. Dodatkowo doceniane są energiczne podejście, zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności.

Zapewniamy:

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie na miejscu, umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami, obejmującą płatny urlop, pełne ubezpieczenie oraz opiekę medyczną. Zapewniamy również szereg świadczeń socjalnych, uczciwe i terminowe wynagrodzenie, atrakcyjne dodatki oraz wsparcie koordynatora z polskim pochodzeniem. Dodatkowo, zapewniamy służbowy strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja otwarta, można się zgłaszać!

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

W tytule wiadomości prosimy wpisać “Produkcja pizzy styczeń 2024 Bergen +Nazwisko, Imię” Prosimy również o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 9256598949457e87