od 158/h brutto NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii przy pakowaniu lodów od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2022 00:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z Oslo również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz lodów – pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 158 NOK euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji lodów i deserów mrożonych
  • praca w warunkach chłodniczych – zapewnione przeszkolenie oraz odpowiednia odzież
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń oraz pakowanie produktów gotowych

Wymagania:

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • aktualne badania do pracy z żywnością
  • energiczność, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • motywacja, sumienność odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • komplet odzieży roboczej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia oraz pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • świadczenia socjalne
  • premie
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK miesięcznie od pary
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia długotrwałej umowy
  • wdrożenie w obowiązki przeprowadzane w języku polskim

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 937629b515d7ffa6