do ustalenia NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 03:44

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego na stanowisko sprzątaczki. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: kwestia do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska:

  • Zadania fizyczne związane ze sprzątaniem prywatnych domów oraz mieszkań. Praca odbywa się w 2 osobowych zespołach.

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • obowiązkowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność, pracowitość
  • mile widziane osoby doświadczone, znające się na rzeczy
  • dokładność
  • znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa
Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego współpracownika
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • norweska umowa o pracę
  • zapewnione pełne szkolenie wprowadzające
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie przy zorganizowaniu kwatery
  • zatrudnienie od zaraz
Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 8125577790597848

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań Bergen”

  1. witam jestem zainteresowana ta oferta pracy mieszkam w bergen na laksevag posiadam prawo jazdy kat b i wlasny samochod prosze o kontakt lub nr kontaktowy. mob nr 99857532