168 brutto + zakwaterowanie NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca przy produkcji napojów od zaraz w fabryce z Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 02:50

Fabryka napojów gazowanych z Lillehammer poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii, dyspozycyjnych od lutego do końca czerwca 2017. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie w odnowionych budynkach należących do fabryki i przystosowanych do celów mieszkaniowych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Lillehammer

Start: koniec stycznia lub początek lutego

Liczba miejsc: 8

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto/h

Zadania:
– dostarczanie surowców na linię produkcyjną (napoje przygotowane są z koncentratów i wody)
– nadzorowanie prawidłowego przebiegu produkcji (mieszanie, nasycanie mieszanki CO2, napełnianie, etykietowanie)
– zdejmowanie wadliwych puszek lub butelek z taśmy
– zadania związane z foliowaniem zgrzewek napojów
– układanie towaru na paletach owijanie ich folią stretchową (przygotowanie do dystrybucji lub magazynowania)

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach (2 i 3 os) znajdujących się na terenie zakładu, które zostały niedawno wyremontowane i przystosowane do celów mieszkalnych
– bezpłatny internet udostępniany bezprzewodowo
– kuchnia z pełnym wyposażaniem do dyspozycji
– pracodawca pomaga z niezbędnymi formalnościami
– na miejscu pracują już osoby z Polski więc nieznajomość języka norweskiego nie jest przeszkodą
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz z odprowadzeniem wszystkich należnych składek
– zatrudnienie na okres 5 miesięcy z opcją przedłużenia

Wymagania:
– mile widziane osoby z doświadczeniem produkcyjnym w dużych zakładach
– pełna dyspozycyjność od lutego do czerwca
– brak nałogów
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
– preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego (dla własnej wygody)
– własne auto z uwagi na położenie zakładu pracy (obrzeża miasta)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

“Produkcja napojów Lillehammer”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 50058814cb6452a5

12 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca przy produkcji napojów od zaraz w fabryce z Lillehammer”

  1. jestem zainteresowana pracą,proszę o kontakt,Pozdrawiam

  2. Witam
    Jestem zainteresowany prosze o kontakt
    tel 696237434
    mail szpaku7@op.pl
    pozdrawiam

  3. Zaneta1504 na 27 stycznia 2017 @ 15:52

    Witam, razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosze o kontakt

  4. Witam proszę o kontakt, link formularza jest nieaktywny.

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pozdrawiam

  6. Witam. Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą. Spełniam powyższe wymagania. Posiadam uprawnienia na wszystkie możliwe wózki widłowe i ładowarkę teleskopową. Z zawodu wulkanizator ze świadectwem czeladniczym. Jestem w stanie od razu wsiąść w samochód i przyjechać do Lillehammer. Proszę o kontakt pod +48 661325401 lub oponex1@onet.pl. Dziękuję i pozdrawiam

  7. Jakub333 na 8 lutego 2017 @ 20:54

    Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną ofertą pracy z możliwością wyjazdu od zaraz 504669968

  8. piotrbialas19501 na 15 lutego 2017 @ 19:47

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt: 885990941

  9. piotrbialas19501 na 15 lutego 2017 @ 20:25

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt: 885990941 pozdrawiam.

  10. Jestem zainteresowany ofertą nr telefonu 605437357

  11. MichalJ1103 na 13 marca 2018 @ 17:22

    Witam jestem zainteresowany. Z zawodu jestem operator maszyn I urzadzen w przemysle spożywczym. Posiadam dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe oraz certyfikaty europejskie do obslugi,napraw I konserwacji maszyn. Doswiadczenie zawodzie 15 lat. Prosze o kontakt 505154785