do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii na magazynie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2016 13:05

Oferujemy zatrudnienie w hurtowni oświetlenia (żyrandoli, lamp) z Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca na magazynie od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Start: praca od połowy maja 2016

Opis stanowiska pracy:

  • praca będzie wykonywana w hurtowni oświetlenia i akcesoriów, większość dostępnych artykułów jest bardzo krucha i delikatna, są to: lampy, lampki, kinkiety, żyrandole, ledy, żarówki, itp.
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie produktów na podstawie zamówienia klienta
  • konieczne ostrożne zapakowanie i dokładne oznaczenie paczek

Wymagania wobec pracownika:

  • duża ostrożność, rozmyślność, przykładanie się do zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • obowiązkowym warunkiem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • uczciwość, umiejętność współpracy
  • gotowość do pozostawania po godzinach w przypadku zwiększonego ruchu

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo
  • zatrudnienie od zaraz
  • początkowo umowa próbna
  • wdrożenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nww/002/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 130572c63d7e1dc3