od 206 brutto NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii na produkcji detergentów od zaraz, Fredrikstad 2024

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2024 00:10

Na terenie fabryki z Fredrikstad dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Norwegii przy produkcji detergentów. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka norweskiego, chociaż angielski będzie wymagany. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane będzie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 206 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Przygotowywanie surowców do wytwarzania detergentów zgodnie z określonymi normami i wytycznymi.
  • Zapewnianie właściwej kondycji maszyn poprzez ich regularne utrzymanie oraz konserwację.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów.
  • Pakowanie gotowych produktów zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Etykietowanie oraz przygotowywanie produktów do wysyłki, zachowując odpowiednie procedury i wytyczne.

Oferta obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie brutto w wysokości 206 NOK na godzinę.
  • Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pełny etat od pierwszego dnia z możliwością rozpoczęcia pracy natychmiast.
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania w bliskim sąsiedztwie zakładu (opcjonalnie za odpłatnością), zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki mieszkalne.
  • Profesjonalne szkolenie dotyczące produkcji detergentów, umożliwiające szybkie osiągnięcie samodzielności zawodowej.
  • Przyjazna, międzynarodowa atmosfera pracy w zgranej ekipie.

Oczekiwania:

  • Brak konieczności posiadania doświadczenia zawodowego (chociaż mile widziane), priorytetem jest chęć nauki oraz zaangażowanie.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim, z mile widzianą znajomością języka norweskiego.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań.
  • Gotowość do podjęcia pełnego etatu od razu.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d03/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 16265e231c4c068e