206,80 brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia dla par przy pakowaniu sera od zaraz w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2024 00:57
  • Wygasa: 28 dni, 9 godzin

Firma produkcyjna ze Stavanger poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zamieszkanie zapewnione na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 206,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Pakowacze będą odpowiedzialni za pakowanie sera na linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi i standardami firmy. Będą musieli dbać o prawidłowe pakowanie produktów oraz utrzymywać stałą wydajność pracy. Zadaniem będzie również nakładanie etykiet, datowanie i ewentualne sortowanie produktów.

Wymagania:

  • Brak doświadczenia zawodowego jest akceptowany; pracodawca zapewni niezbędne szkolenie
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym, włączając w to pracę w systemie nocnym i weekendowym
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z określonymi standardami firmy
  • Atutem będzie znajomość języka norweskiego oraz angielskiego.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową w wysokości 206,80 NOK oraz możliwość uzyskania dodatkowych premii motywacyjnych
  • Zakwaterowanie zapewnione na miejscu dla pracowników
  • Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do 10.05.2024. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 447662c1e35e047b