Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

215 brutto/h NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia dla par od zaraz przy pakowaniu słodyczy w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2024 01:07
  • Wygasa: 28 dni, 4 godzin

Firma dystrybucyjna z Oslo poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Norwegii. Ogłoszenie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu słodyczy w promocyjne zestawy na różne okazje.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 215 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Tworzenie atrakcyjnych zestawów promocyjnych ze słodyczy i innych produktów spożywczych, w tym na Euro 2024 i okres wakacyjny.
  • Etykietowanie i przygotowywanie zestawów do wysyłki, zapewniając pełną realizację zamówień.
  • Kontrola jakości opakowań oraz dbanie o estetykę produktów, aby zachować ich atrakcyjny wygląd.

Wymagania:

  • Nie jest wymagana znajomość języka norweskiego; wystarczy komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej pracy w szybkim tempie oraz gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań.
  • Zdolności manualne i dbałość o szczegóły, co gwarantuje precyzję w wykonywaniu obowiązków.
  • Pozytywne nastawienie do pracy i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie dystrybucyjnej z siedzibą w Oslo.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 215 NOK brutto za godzinę.
  • Umowę o pracę na określony czas, zapewniającą stabilność zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę blisko miejsca pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży dystrybucji i pakowania produktów spożywczych.

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/006/24

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/006/24

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 185665a3be64e200

ilość wszystkich wyświetleń: 204, dzisiaj: 5

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.