168,20/h + zakwaterowanie NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz dla pomocy kuchennej Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 02:16

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji z Drammen dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji z Drammen na stanowisku pomocy kuchennej
  • wszelkie zadania na kuchni – przygotowywanie składników, przynoszenie produktów, obsługa urządzeń kuchennych, dbanie o porządek na stanowisku, wycieranie blatów, praca na zmywaku itp.
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie i trening

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych wyników
  • zdyscyplinowanie
  • duża zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przyjazny, młody zespół
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bezpłatne wyżywienie
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • norweską umowę na pół roku z możliwością podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 509609e42c34db38