165/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na produkcji dań mrożonych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:34

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w fabryce z Bergen na produkcji gotowych dań mrożonych. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Rozpoczęcie pracy: od stycznia 2018

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc przy produkcji mrożonych dań gotowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o odpowiednią jakość składników oraz wyrobów, obsługiwanie maszyn produkcyjnych i pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania osobiście do Gdańska w celu podpisania umowy – koszty przejazdu nie będą zwracane
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
  • dyspozycyjność od stycznia 2018
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na cały okres trwania umowy – konieczność dbania o powierzone lokum!
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 9375a458ba4718f8