169/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia 2018 od zaraz pakowanie kosmetyków Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 03:30

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2018 dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Umowa: na 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • praca w fabryce przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie pojedynczych sztuk z taśmociągu oraz kontrola ich jakości i pakowanie do kartonów zbiorczych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • energiczność
  • spostrzegawczość  zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opcja do pracy na pół roku
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim komunikatywnie

Zapewniamy:

  • zapewniamy wsparcie koordynatora polskojęzycznego, który również pomaga przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt w wysokości około 4000-5000 NOK miesięcznie (wysokość będzie odliczana z zarobków)
  • darmowe ubezpieczenie
  • pakiet startowy w którego skład wchodzą rozmówki polsko-norweskie a także norweska karta sim z 20 GB internetu

Aplikacja:
Nr. ref.: pk/013/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od początku lutego 2018 prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk/013/2018

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 1385a6c71f9ac6e9

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Norwegia 2018 od zaraz pakowanie kosmetyków Sandefjord”

  1. Jetem zainteresowana jeśli aktualne 513 448 793

  2. ruda1234 na 2 lutego 2018 @ 11:47

    JESTESMY ZAINTERESOWANI PROSZE O KONTAKT 725460969 POZR ANIA

  3. JOANNA5525 na 7 lutego 2018 @ 10:58

    Jestem zanteresowana prosze o kontak mieszanie mam swoje osobiste 605512552

  4. Katarzyna43 na 8 lutego 2018 @ 21:23

    Jestem zainteresowana ta oferta mój syn również proszę o kobtakt
    Tel 729591001
    Pozdrawiam Katarzyna

  5. lechmech na 1 marca 2018 @ 11:55

    Jestem zainteresowany 2 osobby. Proszę o kontakt 502176477

  6. marrta-t na 5 marca 2018 @ 14:07

    Jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Mamy własne auto i doświadczenie w pracy za granicą. Pracowaliśmy w Anglii oraz w Niemczech. Język angielski na poziomie bardzo dobrym. Bardzo proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl