173,20/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz pakowanie mrożonek Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2018 04:40

Proponujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce żywności ze Stavanger przy pakowaniu mrożonek na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało dbanie o najwyższą jakość oraz zdejmowanie gotowych produktów z linii produkcyjnej, a następnie wkładanie do kartonów zbiorczych
  • prace porządkowe
  • praca w fabryce zajmującej się wytwarzaniem mrożonek – mrożonych dań gotowych, owoców, warzyw itp.
  • zadania wykonuje się na hali przy obniżonej temperaturze

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu i podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • autem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe niskiego składowania

Oferujemy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc w organizacji zamieszkania (płatnego)
  • wsparcie przy formalnościach i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • uniform służbowy i środki ochronne

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 7425a9b150d18e80

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz pakowanie mrożonek Stavanger”

  1. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:33

    Dzień dobry jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wypełnialiśmy formularz podany w ogłoszeniu lecz każdy z osobna. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540

  2. Marcin00 na 21 marca 2018 @ 20:06

    Witam, wraz z znajomym jesteśmy zainteresowani tą ofertą, proszę o kontakt na e-mail marcin2435100@gmail.com mam parę pytań. Pozdrawiam