170/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii dla par na produkcji kanapek Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 02:15

Od zaraz możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla par przy produkcji kanapek oraz wrapów w fabryce z Oslo. Legalne zatrudnienie bez znajomości języka na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Oslo

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4-5

Zarobki: 170 NOK brutto/h

Zadania:

Manualna praca w firmie zajmującej się produkcją kanapek, wrapów, sandwichy dla potrzeb cateringu linii lotniczych oraz firm. Zadaniem pracownika będzie przygotowywanie, składanie kanapek, zawijanie wrapów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi oraz z zachowaniem odpowiednich składników i ich proporcji. Niektóre osoby, mogą zostać oddelegowane do działu pakowania. Praca odbywa się na zmianę nocną od godziny 21:00 do 5:00 z uwagi na zachowanie świeżości produktów. W zakładzie przestrzegane są rygorystyczne wymogi odnośnie higieny – wszelkie zadania wykonywane są w sterylnej odzieży, czepku oraz rękawiczkach.

Wymagania:

– język angielski pozwalający na swobodną komunikację

– doświadczenie w pracy z żywnością

– znajomość podstawowych zasad higieny

– aktualna książeczka sanepidu (do wglądu)

– gotowość do szybkiego wyjazdu na okres co najmniej 3 miesięcy

Oferujemy:

– tanie zakwaterowanie na miejscu – koszt ok 3000 NOK miesięcznie

– pracodawca zapewnia odpowiednie ubranie robocze oraz szkolenie wstępne

– legalną umową za pośrednictwem agencji zatrudnienia

– terminowa wypłata wynagrodzenia w ostatni dzień każdego miesiąca

– pomoc związaną z dopełnieniem niezbędnych formalności w Norwegii

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/073/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3555797cc492b67a