176,40/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni z napojami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 02:24

Hurtownia z napojami zatrudni od zaraz osoby również bez znajomości języka na magazynie z Oslo. Oferta pracy w Norwegii przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni z napojami

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 176,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Wakaty: 12

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym na magazynie dużej hurtowni z napojami
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie głównie kompletowanie i pakowanie zamówień – paletowanie + zabezpieczanie palet
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport wewnętrzny, obsługiwanie urządzeń – wózka paletowego, sknera, komputera, współpracowanie z innymi działami, wykonywanie prac porządkowych, przyjmowanie dostaw itp.

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę systemie zmianowym
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1376079b8df43cd8