166/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz pakowanie słodyczy 2021 Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 01:51

Od zaraz tymczasowa praca w Norwegii przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2021 w Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu na cały okres zatrudnienia.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Start: od zaraz

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Pensja: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie oraz pakowanie produktów pod zestawy promocyjne albo prezentowe
  • do zadań należeć będzie kontrola i przyjmowanie zwrotów – sprawdzanie dat ważności oraz stanu, pakowanie do innych zestawów lub oddawanie do handlu detalicznego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • bezkonfliktowość
  • pełna punktualność, odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • tymczasową umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • solidną, norweską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejsc w cenie 50 NOK na dobę w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatny obiad zorganizowany na miejscu w cenie 100 NOK
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • pełne wsparcie na miejscu i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/07/21

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig@postinbox.com z dopiskiem w tytule nr ref ps/07/21

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 5460d5c6d727aae