171 /h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii pakowanie żywności od zaraz Stavanger 2017

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 00:23

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu żywności w zakładzie ze Stavanger. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków – pakowaczy bez znajomości języka od stycznia 2017.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Stavanger

Liczba miejsc: 2

Start: II połowa stycznia 2017

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto/h + premie

Zadania:

Zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów spożywczych schodzących z linii produkcyjnej i układanie zapakowanych kartonów na palety.

Wymagania:

  • Język angielski, niemiecki lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie przy pakowaniu lub produkcji
  • Uczciwość, pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do stałego zatrudnienia w krajach skandynawskich
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki jezdniowe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienia na podstawie norweskiej umowy
  • Wszystkie przysługujące świadczenia
  • Pomoc z formalnościami oraz w znalezieniu mieszkania
  • Przyjazną atmosferą i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Dla sprawdzonych pracowników umowa na czas nieokreślony

Aplikacja:

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017 z zaznaczeniem stanowiska “Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 47558702ab93ec2b

10 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii pakowanie żywności od zaraz Stavanger 2017”

  1. adrianjaglewicz1@wp.pl na 7 stycznia 2017 @ 13:14

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA PRACY.
    Gotowy na wyjazd na stale.
    Mój nr tel: 534 947 163.
    Gotowy na wyjazd od zaraz.

  2. barbarysek na 7 stycznia 2017 @ 13:23

    Witam
    Jestem zainteresowana wyjazdem .
    Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji .
    Mój tel .609300969.

  3. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy , mam doświadczenie w pracy przy pakowaniu .

  4. grzegorz28 na 11 stycznia 2017 @ 10:34

    Również jestem zainteresowany. Możliwość wyjazdu jak najszybciej. Pracowałem na produkcji przy sortowaniu warzyw i owoców w zerowej tem. 798412281.

  5. damian12da na 16 stycznia 2017 @ 11:54

    witam mieszkam w sandnes i mam auto wiec dojade bez problemu na miejsce pracy. mam upawnienia na wozki robione na islandi. pracowalem w duzej firmie pakujaca rybe. znam norweski i angielski. prosze o kontakt na email damian12da@interia.pl

  6. Witam jetem zainteresowany ta oferta pracy posiadam doswiadczenie jak i niezbedne uprawnienia na wszystkie rodzaje wózków oprucz specialnych komunikuje sie po holendersku podsawy niemieckiego i troszke angielskiego

    • Witam jestem zainteresowany oferta posiadam doswiadczenie jak i uprawnienia na wszystkie rodzaje wózków oprucz specialnych mówie po holendersku podstawy niemieckiego i troszke angielski oto mój nr +48733310070 kielich39@wp.pl

  7. ziomalski115@wp.pl na 25 stycznia 2017 @ 11:17

    Witam jestem zainteresowany ofertą, jezyk angielski na poziomie podstawowym, oto moj numer 514102615

  8. andzia84 na 2 lutego 2017 @ 09:54

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTA WYJAZD OD ZARAZ ZNAJOMOCS JEZYKA NIEMIECKIEGO TEL 532612374

  9. Witam serdecznie.Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy posiadam doswiadczenie,uprawnienia na wózki z certyfikatem w j.angielskim,niemieckim,książkę zdrowia.Z uszanowaniem: Dariusz O. Tel:739081904