180 /h NOK

Cieśla dachowy – praca w Norwegii na budowie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 00:06

Agencja pracy za granicą dla firmy budowlanej w Bergen puszkuje cieśli dachowych chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy wykonywaniu więźby dachowej, obróbkach blacharskich etc.

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta w Norwegii poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

CIEŚLA DACHOWY

Miejsce: Bergen, Norwegia

Główne zadania osoby zatrudnionej:
• prace związane z ciesielką dachową
• wykonywanie ram składowych
• wykonywania więźby dachowej
• obróbka blacharska

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako cieśla dachowy
• co najmniej podstawowa znajomość j. angielskiego
• możliwość odbycia testów praktycznych w Krakowie w dniach 28/29.07
• umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

Oferta:
• zatrudnienie przez agencję norweską
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacje (CV) z dopiskiem “cieśla dachowy” prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:
praca.francja@interkadra.pl

W przesyłanych aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 51
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 97755a79e3733551