atrakcyjne NOK

Cieśla konstrukcyjny – praca w Norwegii na budowie w Bergen 2015

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 03:27

Agencja pracy za granicą dla firmy budowlanej z Bergen poszukuje pracowników – cieśli konstrukcyjnych ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii w budownictwie.

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska:
– montaż płyt GK
– montaż modułów ścian zewnętrznych
– montaż prefabrykatów
– budowa modułów itp

Wymagania:
– kilkuletnie doświadczenie
– wykształcenie kierunkowe (świadectwo lub certyfikat czeladnika, budowlańca)
– znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
– auto na 3 osoby
– zaświadczenie o niekaralności oraz badania lekarskie
– mile widziane referencje
– max. do 50 roku życia

Oferujemy:
– pracę od 08.06.2015
– pierwsza umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
– umowę bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim oraz angielskim a także certyfikatów lub świadectw na adres: jolanta.szerszen@polishemployees.com z dopiskiem cieśla konstrukcyjny Norwegia

ID ogłoszenia: 828556dad7524b60