do negocjacji NOK

Cieśla – Stolarz (Tomrer) – dam pracę w Norwegii na budowie Nordland 2017

  • Miasto: Nordland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 listopada 2016 00:50

Agencja zatrudnienia dla firmy z rejonu Nordland poszukuje cieśli – stolarzy gotowych podjąć legalną pracę w Norwegii w budownictwie na sezon 2017. Język angielski lub norweski jest konieczny.

Jobbvikar AS jest agencją pracy działającą w branży budowlanej na północy Norwegii.

Obecnie poszukujemy Cieśli konstrukcyjnych (Tømrer) – Stolarzy (Snekker) chętnych do podjęcia pracy od nowego roku – 2017.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

lukas@jobbvikar.no
+47 484 33 003

Obowiązki:
– Montaż płyt kartonowo-gipsowych,
– Montaż podłóg,
– Obijanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz sufitów panelami,
– Konstrukcje szkieletowe.

Oczekujemy:
– Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,
– Umiejętności czytania rysunku technicznego,
– Znajomości języka angielskiego lub norweskiego,

Mile widziane:
– Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
– Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
– Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
– Opiekę konsultanta.

ID ogłoszenia: 2415835613a41fbe