154,20/h brutto NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka w pralni przemysłowej od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2019 00:50

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w pralni przemysłowej z Bergen przy obsłudze maszyn pralniczych, sortowaniu oraz pakowaniu prania.

Stanowisko: Pracownik pralni przemysłowej

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 154,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca w pralni przemysłowej polega na sortowaniu prania, włączaniu pralek, suszarek, składaniu i pakowaniu
  • pracownik przeprowadza nadzór nad procesem prania

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność na pół roku
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz zespołowo
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • sprawdzonego i wypłacanego pracodawcę
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • pełną pomoc przy sprawach urzędowych czy w banku
  • pracę od zaraz
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • dobre zaplecze socjalne
  • przeszkolenie pracownicze
  • premie za 100% frekwencji

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/08/19

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 315d43dbc285cde