od 215 /h brutto NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni samochodowej od zaraz bez języka norweskiego w Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2023 01:45

Myjnia samochodowa działająca w Ålesund od zaraz poszukuje osób także bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii przy myciu-sprzątaniu aut klientów. Doświadczenie będzie mile widziane. Zakwaterowanie na miejscu dostępne “na start” bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Pensja: 215 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • Mycie zewnętrzne i wewnętrzne pojazdów klientów, w tym czyszczenie wnętrza, okien, nadwozia itp.
  • Odkurzanie i usuwanie zanieczyszczeń z tapicerki.
  • Polerowanie karoserii oraz aplikacja środków konserwujących.
  • Obsługa urządzeń i narzędzi służących do mycia pojazdów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Chęć do podjęcia pracy na stanowisku pracownika myjni samochodowej w Ålesund.
  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego – komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na myjni samochodowej lub w podobnych zadaniach związanych z konserwacją i sprzątaniem pojazdów.
  • Umiejętność pracy z zachowaniem wysokiego standardu czystości i dbałości o szczegóły.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

  • Legalne zatrudnienie w Ålesund, zgodne z obowiązującymi przepisami norweskimi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 215 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Zatrudnienie od zaraz, co umożliwi szybki rozpoczęcie pracy.
  • Zakwaterowanie bezpłatne na okres 3 pierwszych miesięcy od momentu zatrudnienia, co pozwoli Ci na łatwiejszy start w nowym miejscu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „myjnia samochodowa Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca grudnia 2024. Nie zwlekaj wysyłaj zgłoszenie!

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 12657cf1d8b641e