158 NOK/h + zamieszkanie NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez języka

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 01:35

Przedsiębiorstwo przesyłkowe z  Fredrikstad zatrudni od zaraz pracownika do sortowania paczek przy taśmie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 158 NOK na godzinę

Start: praca od II połowy sierpnia

Obowiązki:

  • praca na magazynie dużego przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem różnego rodzaju przesyłek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy linii polegająca na sortowaniu paczek
  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • zabezpieczanie paczek uszkodzonych i spisywanie raportów
  • dbanie o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • szybkość nauki
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zręczność, zwinność, dobra sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualne stawianie się w pracy
  • możliwość pracy na zmiany
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie do opłacenia jest wyłączenie kaucja która będzie odciągnięta od pierwszej wypłaty
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na umowie norweskiej bez pośredników
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • tygodniowo 40 godzin pracy

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 61457a1e5425a5f4