180/h brutto NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz w serwisie przy przygotowaniu aut do sprzedaży, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2017 00:02

Propozycja zatrudnienia w serwisie dla pracowników fizycznych przy przygotowywaniu samochodów do sprzedaży. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik serwisu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 180 NOK brutto na godzinę pracy

Numer referencyjny: PSS/N/09.17

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na myciu oraz polerowaniu nowych aut bezpośrednio przez ich sprzedażą
  • obowiązkiem będzie wymieniane kół oraz opon

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego w wymiarze przynajmniej 2-3 lat
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym
  • czynne prawo jazdy kat,B
  • referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na
  • legalne warunki zatrudnienia – obowiązuje umowa o pracę zgodna ze standardami norweskimi
  • wysokie zarobki sięgające przynajmniej od 180 NOK na godzinę pracy brutto
  • przynajmniej 3 miesięczne zatrudnienie
  • na wybranych zleceniach pracodawca będzie zwracał koszty przejazdów
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • ubezpieczenie zdrowotne a także składki zdrowotne oraz np. na dzieci
  • opcja skorzystania z feriepenger – 12%

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę z załączeniem numeru referencyjnego: PSS/N/09.17

ID ogłoszenia: 25259aa8ab21a6e7

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz w serwisie przy przygotowaniu aut do sprzedaży, Oslo”

  1. Apoloniusz Szambelan na 7 września 2017 @ 14:51

    Witam jestem zainteresowany ogloszeniem 99859995

  2. Marcin Dusza na 8 sierpnia 2018 @ 14:10

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy od zaraz.Proszę o kontakt mój numer telefonu +48515510513.Pozdrawiam Marcin Dusza