170/h NOK

Dam fizyczna pracę w Norwegii przy recyklingu bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2014 04:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy recyklingu (sortowanie odpadów przy taśmie) w Fredrikstad. Oferta bez znajomości języka norweskiego od zaraz na okres 3 lub 6 miesięcy. Pracodawca pomaga ze znalezieniem płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: sortowacz – pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 170 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 4

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie stojąca praca przy taśmie sortującej polegająca na segregowaniu surowców wtórnych pod względem wielkości oraz materiału (papier, plastik, karton). Do obowiązków osób zatrudnionych może należeć również obsługa maszyny rozdrabniającej, oraz elektromagnesu do oddzielania elementów metalowych.

Wymagania:
– dobry wzrok, stan zdrowia
– kondycja, wytrzymałość fizyczna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego, szwedzkiego
– gotowość do wyjazdu na 3 lub 6 miesięcy
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– zdolność do pracy zespołowej

Oferujemy:
– umowę na norweskich warunkach za pośrednictwem agencji pracy
– terminowe wypłaty wynagrodzeń w systemie miesięcznym
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich spraw formalnych
– wynajmujemy mieszkania dla pracowników, jednak są one płatne (koszt zależy od metrażu i standardu zwykle 2500-3000 NOK miesięcznie)

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „Gjenvinning 01/2014” aktywna będzie do 18-go września – zatrudnienie planowane od 22 września.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutacje nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post: Lagerarbeid@fastservice.com

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 89354124e52bfd0b

15 komentarzy na “Dam fizyczna pracę w Norwegii przy recyklingu bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Witam.
    Dwóch mężczyzn 33 i 23 lata jest zainteresowanych Państwa ofertą pracy. Jesteśmy pracowici i sumienni, potrafimy szybko przystosować się do nowego srodowiska pracy, nie boimy się ciężkiej pracy. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym oraz wyrażamy chęć i gotowość do nauki języka norweskiego.
    Kontakt:
    Darek : 798385235 e-mail: amralew@gmail.com
    Łukasz : 881494505 e-mail: ukasz91@gmail.com

    • agruszczynska3 na 20 września 2014 @ 09:51

      Witam
      mężczyzna 27 jestem zainteresowany ofertą pracy . Jestem osobą pracowitą i potrafię ciężko pracować , szybko się uczę i zależy mi na pracy.
      Proszę o kontakt pod adresem email agruszczynska3@wp.pl

  2. 516474774rj na 14 września 2014 @ 10:55

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą . Jestem przygotowany do pracy według państwa wytycznych prosiłbym o kontak pod adresem email 516474774rj@gmail.com lub numerem telefonu 516474774

  3. Witam jestem zainteresowany. Spełniam wszystkie warunki. samulaq@gmail.com

  4. Witam
    Dwóch 23-letnich mężczyzn jest zainteresowanych ofertą.
    Spełniamy Państwa wymagania, mówimy po angielsku i posiadamy prawo jazdy. Poza tym jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili. Proszę o kontakt pod adresem dylag.marcin@gmail.com

  5. Witam
    Jesteśmy (kobieta 45 lat, dwóch mężczyzn 23 i 44 lata) zainteresowani ofertą. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym, potrafimy pracować w zespole. Posiadamy dwuletnie doświadczenie w zakładzie przetwarzania odpadów w Polsce oraz kilkuletnie w innych zakładach produkcyjnych, a także przy pracach fizycznych innego typu np. zbiorach owoców i warzyw. Posiadamy własne auto. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.

    Kontakt:
    Leszek
    tel. 508-226-135
    e-mail: lktt09@gmail.com

  6. piotrmikulski1995 na 16 września 2014 @ 18:18

    Witam Państwo. Jestem zainteresowany Waszą ofertą, chętnie podejmę każdą pracę fizyczną.Całe moje życie spędziłem na farmie, więc nie boję się pracy.Umiem rozmawiać po angielsku w stopniu dobrym.Bardzo szybko się uczę i szanuję każdą pracę.Proszę o kontakt pod numer telefonu 795-969-452 lub kontakt drogą e-mailową piotrmikulski1995@gmail.com Serdecznie Dziękuję i czekam na jakikolwiek kontakt. Pozdrawiam
    Piotr

  7. Witam,

    Ja z bratem jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Obecnie mieszkamy w Stavanger i posiadamy własny samochód co pozwoli na szybkie dotarcie do wskazanego miejsca pracy.
    Kontakt – wojciechowski88@tlen.pl
    +48509460976

  8. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt pod adresem arek437@op.pl lub tel. 537 663 083 pozdrawiam Arkadiusz

  9. Marcintyc90 na 17 września 2014 @ 14:48

    Witam, wraz z kolegą jestesmy zainteresowani Państwa ofertą(23, 26 lat). Jestesmy pracowici i spelniamy wszystkie warunki. Nasze numery:
    Tomek: +48 781 566 149
    Marcin: +48 880 992 915

  10. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Jestem pracowity i sumienny.Od 2000-2012r pracowałem w Norwegii na produkcji przy sortowaniu i pakowaniu cebuli.Znam język norweski w stopniu komunikatywnym.Posiadam własny samochód. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt tel 694-591-788

  11. Witam.
    Dwóch mężczyzn 23 lata jest chętnych do podjęcia pracy od zaraz
    spełniamy wszystkie państwa kryteria , bardzo dobrze znamy język angielski,
    jak również wykazujemy chęć do nauki języka norweskiego, oboje posiadamy prawo jazdy kat.b
    Kontakt:
    Kamil – kamilwachala@hotmail.com

  12. Witam. Jestem zainteresowany praca. Angielski na stopniu komunikatywnym, posiadane praw jazdy kat B, C,CE, uprawnienia na wozki widlowe.Jestem gotowy dp wyjazdu w kazdej chwili, obecnie przebywam w Sandeid. Kontakt mailowy zwiruk@o2.pl
    pozdrawiam

  13. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Spełniam wszystkie powyższe wymagania. Znajomość języka angielski na poziomie B1, prawo jazdy kat. B. Podejmę się pracy od zaraz, na okres 3 lub 6 miesięcy. Jestem świadom kosztów utrzymania w Norwegii. Posiadam wysoką motywację do pracy na tym stanowisku.
    Oferuję siebie uczciwego, rzetelnego pracownika.
    Proszę o kontakt:
    tel. kom. 695256814
    Grzegorz.Grochowski@email.com

    Pozdrawiam
    Grzegorz (wiek 21 lat)

  14. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz mam 31 lat duzo sily i checi do pracy jestem osoba nie uzalezniona od alkocholu mieszkam w swinoujsciu z kad odhodza promy do szwecji i norwegi przyjazd by byl natychmiastowy ,uprzejmie prosze o rozwazenie mojej osoby na czas terazniejszy moja narzeczona pracuje w oslo chcial bym sie dostac tez do pracy w norwegi nr tel. 533755432 posiadam uprawnienia na wuzki widlowe elektryczne i gazowe z certyfikatem na unie europejska