od 158/h brutto NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii 2022 sortowanie paczek bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2022 00:33

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu paczek. Zatrudnienie 2022 we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz paczek – pracownik fizyczny

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: od 158 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie logistycznym znanej firmy kurierskiej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie rozładunek przesyłek, sortowanie, przekładanie, kontrola
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu z zachowaniem odpowiedniego tempa pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wielozadaniowość
  • pracowitość
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie przejrzystej, legalnej umowy o pracę
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • płatne zamieszkanie zapewnione w komfortowym mieszkaniu
  • atrakcyjne dodatki – karta sportowa, darmowy parking, imprezy integracyjne, premie, prywatny pakiet medyczny

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 512629b4a4f29bd9