154/h + mieszkanie, wyżywienie NOK

Dam pracę w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz 2017 restauracja z Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 06:15

Z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym atrakcyjna oferta pracy w Norwegii 2017 od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji z Drammen. Bez znajomości języka norweskiego również istnieje możliwość podjęcia pracy, ale język angielski będzie wymagany.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia
Zarobki: 154 NOK na godzinę pracy brutto
Czas trwania umowy: 6 miesięcy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie dla hotelu mieszczącego się w Drammen na stanowisku pomocy kuchennej w części restauracyjnej
  • osoba zatrudniona będzie stanowiła wsparcie całego zespołu na kuchni
  • obowiązkiem będzie zmywanie naczyń, obsługa zmywarek, dbanie o porządek
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem i kontrolą jakości składników
  • inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • motywacja do podjęcia pracy o takich charakterze
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację
  • szybkość, zwinność, elastyczność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie oraz pełne wyżywienie
  • pracę od zaraz na czas określony – obowiązują półroczne kontrakty
  • wysokie zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 935972cf46f2c7e

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz 2017 restauracja z Drammen”

  1. Pawcio kg na 26 lipca 2017 @ 17:57

    Prosił bym o kontakt jeśli nadal jest to aktualne. p.g33@wp.pl