166,40 za godz NOK

Dam pracę w Norwegii – budowlanka przy wykończeniach bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:47

Polska firma budowlana w Oslo poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Norwegii przy wykończeniach, remontach mieszkań bez języka norweskiego. Pomagamy z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 166.40 – 198 NOK brutto za godz.

Zadania:
Praca przy remontach, wykończeniach wnętrz głównie w domach i mieszkaniach prywatnych, czasami są zlecenia od firm. Poszukuję osób, które potrafią robić praktycznie wszystko co związane z budowlanką – tynkowanie, ścianki działowe (regipsy), kładzenie parkietów, malowanie, układanie kafelków, montaż stolarki i urządzeń sanitarnych etc.

Wymagania:
– kilkuletnie doświadczenie w branży wykończeniowej
– zapał do pracy, dokładność, szybkość
– mile widziane osoby z własnymi narzędziami oraz samochodem, mogą być też ekipy
– gotowość do założenia norweskiej działalności gospodarczej
– osobom z nałogami z góry dziękujemy

Oferujemy:
– pomoc przy wszystkich formalnościach
– dużą i stałą ilość zleceń
– wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

ID ogłoszenia: 294543ee25c03dcb

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii – budowlanka przy wykończeniach bez języka Oslo”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem pracy, proszę o telefon. +48 728169777 Krystian

  2. witam jestem zainteresowany podjęciem pracy posiadam duże doświadczenie w budownictwie jak i wykończeniówce . budowałem domy od a do z włącznie z wykończeniem elewacjami itp. pracowałem na duzych obiektach państwowych proszę o telefon +48 509221062 Andrzej.

  3. witam jesteśmy z kolegą zainteresowani pracą,działalność zarejestrowana w Norwegi 15go września wróciliśmy z Norwegi malowanie,tynkowanie,murowanie ścianek działowych,gipsowanie,ogólnie prace przy wykończeniach z montażem drzwi i podłóg praca w Oslo,Holmenkollen,Tonsberg,Sandefjord, Holmestrand,jeżeli byłoby zainteresowanie naszą ofertą to przyjazd samochodem i przywóz podstawowych narzędzi,tel kontaktowy[48]605423436

  4. witam.jestem zainteresowany pracą, duże doświadczenia bez nałogów.proszę o kontakt 502 822 503