5400 brutto miesięcznie NOK

Dam pracę w Norwegii dla kobiet Bergen opiekunka dziecięca pomoc domowa

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 19:42

Rodzina norweska z Bergen oferuje podjęcie zatrudnienia na 12 miesięcy dla kobiet. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy opiece nad dwójką dzieci i zadaniami porządkowymi w domu.

Stanowisko: Opiekunka

Wynagrodzenie: w formie kieszonkowego 5400 NOK miesięcznie brutto w przeliczeniu ok 650 euro

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace opiekuńcze nad dwójką dzieci w wieku 4 i 8 lat w rodzinie norweskiej. Inne zadania polegać będą na sprzątaniu domu i przygotowywaniu posiłków.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • wiek od 18 do 29
  • dyspozycyjność na 12 miesięcy
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi i umiejętność zainteresowania ich
  • chęć podjęcia kursu języka norweskiego na miejscu
  • brak nałogów
  • status osoby niezamężnej i bez dzieci

zapewniamy:

  • pracę do 30 godzin tygodniowo
  • bezpłatny kurs językowy na miejscu
  • zakwaterowanie i wyżywienie darmowe w domu u rodziny
  • zatrudnienie na podstawie 12 miesięcznego kontraktu
  • darmowy przelot do Norwegii i po skończonym kontrakcie do Polski
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez adres:

  • info[at]prowork.com.pl

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/opiekunka_w_bergen,ogloszenie,20160217104021.html

ID ogłoszenia: 92756c76f4837143